Terminarz zawodów międzyszkolnych rok szkolny 2014/15

Dodano: Październik 16th, 2014

Terminarz zawodów międzyszkolnych rok szkolny 2014/15

NAZWA

FORMA

KLASYFIKACJA
I PUNKTACJA

turniejowa (T)

ligowa (L)

okolicznościowa (O)

TERMIN

IMIĘ i NAZWISKO osoby odpowiedzialnej

Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2014 / 2015

DRUŻYNOWA

(O)

JESIEŃ 2014

Krzysztof Petrowski

Toruńska Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych (dziewczęta):- ind. – drużynowe  biegi przełajowe

- mityng halowy

- mityng stadionowy

LIGA SZKOLNA

DRUŻYNOWA

(L)

CAŁY ROK SZKOLNY

Beata Marszałkiewicz

Toruńska Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych (chłopcy):- sztafetowe biegi przełajowe

- mityng halowy

- mityng stadionowy

LIGA SZKOLNA

DRUŻYNOWA

(L)

CAŁY ROK SZKOLNY

Beata Marszałkiewicz

Mistrzostwa Torunia w Fitness Szkół Ponadgimnazjalnych(dziewczęta)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

WIOSNA 2015

Beata Marszałkiewicz

Mistrzostwa Torunia w Unihokeju Szkół Ponadgimnazjalnych(dziewczęta)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Krzysztof Petrowski

Mistrzostwa Torunia w Unihokeju Szkół Ponadgimnazjalnych(chłopcy)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Krzysztof Petrowski

Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych (dziewczęta)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Beata Marszałkiewicz

Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych (chłopcy)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Beata Marszałkiewicz

Mistrzostwa Torunia w PływaniuSzkół Ponadgimnazjalnych
(dziewczęta)

ZAWODY DRUŻYNOWE

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Beata Marszałkiewicz

Mistrzostwa Torunia w PływaniuSzkół Ponadgimnazjalnych

(chłopcy)

ZAWODY DRUŻYNOWE

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Beata Marszałkiewicz

Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej Ponadgimnazjalnych (dziewczęta)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Krzysztof Petrowski

Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej Szkół Ponadgimnazjalnych (chłopcy)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Tomasz Molenda

Toruńska Liga Siatkówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

LIGA

DRUŻYNOWA

(L)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Krzysztof Petrowski

Toruńska Liga Siatkówki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

LIGA

DRUŻYNOWA

(L)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Krzysztof Petrowski

Mistrzostwa Torunia w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

łącznie

dziewcząt i chłopców

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Krzysztof Petrowski

TLK – Mistrzostwa Torunia
w Koszykówce Szkół Ponadgimnazjalnych
(dziewczęta)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Tomasz Molenda

Toruńska Liga Koszykówki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

LIGA

DRUŻYNOWA

(L)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Tomasz Molenda

Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych (chłopcy)

LIGA

DRUŻYNOWA

(L)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Tomasz Molenda

Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych (dziewczęta)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Krzysztof Petrowski

Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych (chłopcy)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

zgodnie z kalendarzem

KPSZS

Tomasz Molenda

Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych (dziewczęta)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

maj / czerwiec 2015

Krzysztof Petrowski

Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych (chłopcy)

TURNIEJ

DRUŻYNOWA

(T)

maj / czerwiec 2015

Krzysztof Petrowski

KONKURS „KIBICUJ FAIR PLAY”

DRUŻYNOWA

(T)

CAŁY ROK SZKOLNY

Tomasz Molenda